¨ VIEW: FIELD A - HR - 32ER D.K.O. L16
DISCIPLIN: Snooker FIELD STATUS: ENDET CATEGORY: ALL
Field A - HR SM 2020 – QT-B – R5
12.09.2020 10:00 h - 32er D.K.O. L16
Field A - HR
     
 
 
QL-001|BO:3|13:13    
Hardegger Stefan 
1  
Sharman Lee 
2  
Loser = Rank 17
QL-002|BO:3|14:00    
Furrer Ivar 
2  
Salzmann Dan 
1  
Loser = Rank 17
QL-003|BO:3|13:58    
Bagnoud Michel 
0  
Wenger Paul-Alain 
2  
Loser = Rank 17
QL-004|BO:3|14:53    
Berliat Markus 
0  
Kälin Simon 
2  
Loser = Rank 17
QL-005|BO:3|14:24    
Alder Jürg 
2  
Salzmann Erich 
1  
Loser = Rank 17
QL-006|BO:3|14:41    
Ogasawara Junya 
2  
Karakurum Sener 
0  
Loser = Rank 17
QL-007|BO:3|19:09    
Rungsawang S. 
1  
Hirschi Joel 
2  
Loser = Rank 17
QL-008|BO:3|14:53    
Yildiz Aydin 
2  
Althaus Mike 
1  
Loser = Rank 17
LR1-001|BO:3|    
Walk over 
0  
Hardegger Stefan 
0  
Loser = Rank 25
LR1-002|BO:3|12:32    
Muths Roger 
0  
Furrer Ivar 
2  
Loser = Rank 25
LR1-003|BO:3|    
Walk over 
0  
Bagnoud Michel 
0  
Loser = Rank 25
LR1-004|BO:3|    
Berliat Markus 
0  
Walk over 
0  
Loser = Rank 25
LR1-005|BO:3|    
Walk over 
0  
Alder Jürg 
0  
Loser = Rank 25
LR1-006|BO:3|    
Ogasawara Junya 
0  
Walk over 
0  
Loser = Rank 25
LR1-007|BO:3|    
Walk over 
0  
Rungsawang S. 
0  
Loser = Rank 25
LR1-008|BO:3|    
Yildiz Aydin 
0  
Walk over 
0  
Loser = Rank 25
BR-001|BO:3|    
Haziri Dardan 
0  
Walk over 
0  
BR-002|BO:3|11:24    
Kälin Simon 
2  
Hardegger Stefan 
1  
BR-003|BO:3|11:10    
Wenger Paul-Alain 
2  
Muths Roger 
0  
BR-004|BO:3|11:01    
Giger Rafael 
2  
Furrer Ivar 
0  
BR-005|BO:3|    
Schmider Ralf 
0  
Walk over 
0  
BR-006|BO:3|10:52    
Salzmann Dan 
2  
Bagnoud Michel 
0  
BR-007|BO:3|11:00    
Sharman Lee 
2  
Berliat Markus 
0  
BR-008|BO:3|    
Perret Stéphane 
0  
Walk over 
0  
BR-009|BO:3|    
Walk over 
0  
Cardoso Filipe 
0  
BR-010|BO:3|11:23    
Althaus Mike 
2  
Alder Jürg 
1  
BR-011|BO:3|11:58    
Hirschi Joel 
2  
Ogasawara Junya 
1  
BR-012|BO:3|    
Walk over 
0  
Prisi Matthias 
0  
BR-013|BO:3|    
Walk over 
0  
Meyer Daniel 
0  
BR-014|BO:3|11:21    
Rungsawang S. 
1  
Karakurum Sener 
2  
BR-015|BO:3|11:44    
Salzmann Erich 
2  
Yildiz Aydin 
1  
BR-016|BO:3|    
Walk over 
0  
Losi Marvin 
0  
WR1-001|BO:3|13:18    
Haziri Dardan 
2  
Kälin Simon 
1  
Loser to: LR2-004
WR1-002|BO:3|12:33    
Wenger Paul-Alain 
0  
Giger Rafael 
2  
Loser to: LR2-003
WR1-003|BO:3|11:38    
Schmider Ralf 
2  
Salzmann Dan 
0  
Loser to: LR2-002
WR1-004|BO:3|11:54    
Sharman Lee 
0  
Perret Stéphane 
2  
Loser to: LR2-001
WR1-005|BO:3|12:56    
Cardoso Filipe 
2  
Althaus Mike 
0  
Loser to: LR2-008
WR1-006|BO:3|13:12    
Hirschi Joel 
0  
Prisi Matthias 
2  
Loser to: LR2-007
WR1-007|BO:3|12:57    
Meyer Daniel 
2  
Karakurum Sener 
0  
Loser to: LR2-006
WR1-008|BO:3|12:45    
Salzmann Erich 
1  
Losi Marvin 
2  
Loser to: LR2-005
WR2-001|BO:3|16:25    
Haziri Dardan 
2  
Furrer Ivar 
0  
Loser = Rank 9
WR2-002|BO:3|16:44    
Giger Rafael 
0  
Kälin Simon 
2  
Loser = Rank 9
WR2-003|BO:3|16:26    
Schmider Ralf 
2  
Alder Jürg 
0  
Loser = Rank 9
WR2-004|BO:3|16:30    
Perret Stéphane 
2  
Wenger Paul-Alain 
0  
Loser = Rank 9
WR2-005|BO:3|16:33    
Cardoso Filipe 
2  
Hirschi Joel 
0  
Loser = Rank 9
WR2-006|BO:3|16:37    
Prisi Matthias 
0  
Yildiz Aydin 
2  
Loser = Rank 9
WR2-007|BO:3|17:18    
Meyer Daniel 
2  
Sharman Lee 
1  
Loser = Rank 9
WR2-008|BO:3|16:38    
Losi Marvin 
1  
Ogasawara Junya 
2  
Loser = Rank 9
QF-001|BO:5|19:01    
Haziri Dardan 
3  
Kälin Simon 
2  
Loser = Rank 5
QF-002|BO:5|18:43    
Schmider Ralf 
3  
Perret Stéphane 
1  
Loser = Rank 5
QF-003|BO:5|19:05    
Cardoso Filipe 
3  
Yildiz Aydin 
0  
Loser = Rank 5
QF-004|BO:5|19:56    
Meyer Daniel 
3  
Ogasawara Junya 
1  
Loser = Rank 5
HF-001|BO:5|20:45    
Haziri Dardan 
0  
Schmider Ralf 
3  
Loser = Rank 3
HF-002|BO:5|22:54    
Cardoso Filipe 
2  
Meyer Daniel 
3  
Loser = Rank 3
F-001|BO:3|00:38    
Schmider Ralf 
2  
Meyer Daniel 
1  
Loser = Rank 2